Resultados do concurso de primavera CONAFE 2015

A gran campioa foi Algendar Goldwyn Jara, da gandeiría Algendar d´en Gomila (Baleares). Galicia levouse cinco premios: 3 para Casa Pozo e 2 para a Sat Rey Miñotelo.

Resultados do concurso de primavera CONAFE 2015
Sección 1ª. BECERRAS DE 8 A 10 MESES
1 POZOSAA GOLDWYN 0892 CAMILA ET CASA POZO SC – GALICIA
2 CELIS CHANEL RITA ATWOOD HNOS.CELIS GUTIERREZ SC – CANTABRIA
3 CUDAÑA APPLE EXPLODE ET CUDAÑA – CANTABRIA
4 FLORA BROKAW MAHORIE CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
5 CUDAÑA AZABACHE FEVER ET CUDAÑA – CANTABRIA
6 PLANILLO AZURE MILA GANAD. PLANILLO – NAVARRA
7 PATRON PAPSY NUMERO UNO ET CASA PATRON SC – PPDO. DE ASTURIAS
8 TEZANILLOS BRAXTON TOSCANA SAT TEZANILLOS – CANTABRIA
9 FLORA MCCUTCHEN MANICOVA CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
10 PAS MINKA GOLDWYN ET GLORIA HOLSTEIN – CANTABRIA
11 CUDAÑA AKIRA WINDHAMMER ET CUDAÑA – CANTABRIA
12 CAMPGRAN DUBLIN BRADY EL CAMPGRAN – CATALUÑA
13 RETO LAURA BRAXTON SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
14 OCEJO MARAVILLA ABSOLUTE ROJA OCEJO – CANTABRIA
15 RETO MILENA ACME SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
16 RETO PAULA GOLD CHIP SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
17 ESPINAL FINAL CUT MIRIAN EL ESPINAL – CANTABRIA
18 LA COTERA 6156 SON LA PASIEGA – CANTABRIA
19 OYAMBRE JESSIKA FEVER SAT CABO OYAMBRE – CANTABRIA

Sección 2ª. BECERRAS DE 11 A 13 MESES
1 FLORA BRADNICK EDURNE CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 MANOLERO GOLD CHIP SELENA GANAD. MANOLERO SC – PPDO. DE ASTURIAS
3 POZOSAA FEVER 7149 MADIA CASA POZO SC – GALICIA
4 BADIOLA YORICK KENTUCHY GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
5 SON QUART DELETE JEYNO SON QUART – ISLAS BALEARES
6 TEZANILLOS WINDBROOK POEMA SAT TEZANILLOS – CANTABRIA
7 GUTIERREZ WINDBROOK ESTEFANIA SAT GUTIERREZ Nº 647 NA – NAVARRA
8 CUDAÑA AMOKA EXPLODE ET CUDAÑA – CANTABRIA
9 CAMPGRAN ROSANNA ATWOOD EL CAMPGRAN – CATALUÑA
10 LAURELES GAREY SID SAT GAN.LOS LAURELES – PPDO. DE ASTURIAS
11 GLORIA SID ADORA GLORIA HOLSTEIN – CANTABRIA
12 CELIS LUCERA MILKA ROMEO HNOS.CELIS GUTIERREZ SC – CANTABRIA
13 LA HUERTA FLORA DELETE LA HUERTA – CANTABRIA
14 LLINDE ARIADNA XACOBEO SAT CECEÑO – CANTABRIA
15 MASERONESG RADICAL REBECA ROJA LA PRUTUNAL SC – PPDO. DE ASTURIAS

Sección 3ª. BECERRAS DE 14 A 16 MESES
1 H.TOBIAS SID SILVY H.LOS TOBIAS – CÓRDOBA
2 MANOLERO MR BURNS LIDIA GANAD. MANOLERO SC – PPDO. DE ASTURIAS
3 POZOSAA ATWOOD 7128 TAMARA CASA POZO SC – GALICIA
4 CAMPA MASCALESE VALIOSA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
5 H.TOBIAS LAVANGUARD ALBAY GLORIA HOLSTEIN – CANTABRIA
6 PATRON FEVER CAMERON BLISS ET CASA PATRON SC – PPDO. DE ASTURIAS
7 CAMPGRAN DORIS GOLD CHIP EL CAMPGRAN – CATALUÑA
8 FLORA LAUTHORITY MAHIA ET CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
9 SON QUART GOLDSUN JAKELIN SON QUART – ISLAS BALEARES
10 ESPINAL GOLD CHIP VENUS ET FUENTE ESPINA – CANTABRIA
11 MARINA AMAZING BELINDA LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA
12 ESPINAL GOLDWYN SUSAN ET EL ESPINAL – CANTABRIA
13 ESPINAL ATWOOD SERENA ET FUENTE ESPINA – CANTABRIA
14 ALONSO YORICK LISI JAVIER CANTERO GUTIERREZ – PPDO. DE ASTURIAS
15 QUINTANA MILVA 2 SID GANAD. QUINTANA – CANTABRIA

Sección 4ª. XOVENCAS DE 17 A 19 MESES
1 MANOLERO WINDBROOK TRIANA II GANAD. MANOLERO SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 REY 616 MATA BRADNICK SAT REY DE MIÑOTELO – GALICIA
3 IESSI MASCALESE LEZNA CUDAÑA – CANTABRIA
4 ARGOMOTA ATWOOD ROXETE ET LA ARGOMOTA-GAN.DIPL. – PPDO. DE ASTURIAS
5 BADIOLA LAUTHORITY MORUCHA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
6 LA GOTERA BUENA YORICK LA GOTERA – PPDO. DE ASTURIAS
7 ESPINAL GOLDWYN MAROA ET EL ESPINAL – CANTABRIA
8 QUINTANA JULIA WINDBROOK GANAD. QUINTANA – CANTABRIA
9 TEZANILLOS WINDBROOK MERENGONA SAT TEZANILLOS – CANTABRIA
10 OCEJO LIDIA ZELGADIS OCEJO – CANTABRIA
11 CELIS SHEILA CHANTAL ROMEO HNOS.CELIS GUTIERREZ SC – CANTABRIA
12 RETO DOMINO DARLIN ACME SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
13 ESPINAL HVEZDA TATIANA FUENTE ESPINA – CANTABRIA
14 CALSECA CARMEN AMAZING CALSECA – CANTABRIA
15 PASIEGA SAILING SAMANTA LA PASIEGA – CANTABRIA

Sección 5ª. XOVENCAS DE 20 A 22 MESES
1 ARGOMOTA WINDBROOK DIOSA CASA PATRON SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 BADIOLA ATWOOD KAROLA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
3 VENTURO ATWOOD ROMA GANAD. CASA VENTURO SC – PPDO. DE ASTURIAS
4 LLINDE ROSAL FEVER SAT CECEÑO – CANTABRIA
5 CUDAÑA CLARA WINDBROOK CUDAÑA – CANTABRIA
6 ARENAS MONTANA GABOR SAT ARENAS Nº 39119 – CANTABRIA
7 LA PRUTUNAL STEADY PALMA LA PRUTUNAL SC – PPDO. DE ASTURIAS
8 MARINA AMAZING GEORGIA LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA
9 PINTA LUNA GANAD. PARDO – CANTABRIA
10 PASIEGA BUTZE BETINA LA PASIEGA – CANTABRIA
11 RETO DARLIN DELEITE BRADNICK SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA

Sección 6ª. XOVENCAS DE 23 A 26 MESES
1 BADIOLA ATWOOD KRISTEN GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
2 RETO PICOLA SID SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
3 OYAMBRE CIBELES TRIANGLE SAT CABO OYAMBRE – CANTABRIA

Sección 7ª. TENREIRA CAMPIOA
1 H.TOBIAS SID SILVY H.LOS TOBIAS – CÓRDOBA
2 POZOSAA GOLDWYN 0892 CAMILA ET CASA POZO SC – GALICIA

Sección 8ª. XOVENCA CAMPIOA
1 ARGOMOTA WINDBROOK DIOSA CASA PATRON SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 MANOLERO WINDBROOK TRIANA II GANAD. MANOLERO SC – PPDO. DE ASTURIAS

Sección 9ª. GRAN CAMPIOA NACIONAL DE XOVENCAS
H.TOBIAS SID SILVY H.LOS TOBIAS – CÓRDOBA

 


Sección 10ª. VACA NOVA LACT. ATA 30 MESES
1 FLORA BRAXTON URABA CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 COTO WINDBROOK BRANDY CASA COTO – PPDO. DE ASTURIAS
3 ARENETAS ATWOOD RIHANNA ARENETAS – ISLAS BALEARES
4 SOCA 185 YORICK CAN SOCA – CATALUÑA
5 OBISPO ARTES MEGATE GANAD. EL OBISPO SC – PPDO. DE ASTURIAS
6 LLERA STANLEYCUP GALA ET LLERA HER SC – CANTABRIA
7 LLERA BAXTER BAKARY ET LLERA HER SC – CANTABRIA
8 EL MERACHO MAMEN TOM SARABIA – CANTABRIA
9 PLANILLO SID SORAYA GANAD. PLANILLO – NAVARRA
10 MARINA ATWOOD CORONA LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA
11 MARINA BRAXTON ROBLEDA LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA
12 RETO DAMADARLIN MINISTER SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
13 ARTIME ATWOOD HARMONIE AGROARTIME SC – PPDO. DE ASTURIAS
14 TEZANILLOS FEVER DOÑA INES SAT TEZANILLOS – CANTABRIA
15 LLERA GOLD CHIP BARCHIP ET LLERA HER SC – CANTABRIA
16 RETO DAVIVA SAILING SD.CP.RETO A LA ESPERANZA – CANTABRIA
17 VENTURO ATWOOD DAVINIA GANAD. CASA VENTURO SC – PPDO. DE ASTURIAS
18 PORCILO LILI RAE ATWOOD GANAD. PORCILO SC – PPDO. DE ASTURIAS

Sección 11ª. VACA NOVA LACT. DE 31 A 35 MESES
1 FLORA ATWOOD MAHELA CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 COTO SID RADIANNCE CASA COTO – PPDO. DE ASTURIAS
3 HIRUMENDI SID 3142 SAT TESERNA – CANTABRIA
4 LLERA ATWOOD LADY DI LLERA HER SC – CANTABRIA
5 BADIOLA ATWOOD MEGANDROID GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
6 SARABIA BELINDA FEVER SARABIA – CANTABRIA
7 EL SECO BONITA IOTA EL SECO SC – CANTABRIA
8 TEZANILLOS SID REGALIZ SAT TEZANILLOS – CANTABRIA
9 QUINTANA KERRY WINDBROOK GANAD. QUINTANA – CANTABRIA
10 MARINA MAMMOTH MARTINA LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA

Sección 12ª. VACA INTERMEDIA LACT. DE 36 A 41 M.
1 BADIOLA MORDOC LUBASCA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
2 BADIOLA ATWOOD KOKETA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
3 CUDAÑA AGORA XACOBEO ET CUDAÑA – CANTABRIA
4 BINISEGUI VELL SHOTTLE EVA BINISEGUI VELL – ISLAS BALEARES
5 ARTIME SEAVER KORIE AGROARTIME SC – PPDO. DE ASTURIAS
6 FLORA XACOBEO CHANEL CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
7 SARABIA SARAZAN DAMION SARABIA – CANTABRIA
8 ARENAS ORION SID SAT ARENAS Nº 39119 – CANTABRIA
9 EL VALLE DEBUTANTE TINA ROJA PRESMANES CAGIGAS SC – CANTABRIA

Sección 13ª. VACA INTERMEDIA LACT. DE 42 A 47 M.
1 REY 547 SONRRISA SID SAT REY DE MIÑOTELO – GALICIA
2 LLERA HVEZDA ALICE LLERA HER SC – CANTABRIA
3 FLORA SANCHEZ UNDORE CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
4 GLORIA DAMION AZAHARA ET CASA PATRON SC – PPDO. DE ASTURIAS
5 BADIOLA DAMION KELY GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
6 SARABIA SIRENA MILLION SARABIA – CANTABRIA
7 POYO ALEXANDER ALEJANDRA GANAD. CASA POYO SC – PPDO. DE ASTURIAS
8 TEZANILLOS SANCHEZ WRESTLEMAN SAT TEZANILLOS – CANTABRIA
9 MARINA KNOWLEDGE DINA LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA
10 CALSECA LUNA SANCHEZ CALSECA – CANTABRIA
11 ARENAS MARIEL SPIRTE SAT ARENAS Nº 39119 – CANTABRIA

Sección 14ª. VACA INTERMEDIA LACT. DE 4 ANOS
1 BADIOLA SHOTTLE MEGADONNA ET GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
2 VENTURO XUANUCO GW ALMUDENA ET GANAD. CASA VENTURO SC – PPDO. DE ASTURIAS
3 SARABIA RUSIA SANCHEZ SARABIA – CANTABRIA
4 GUTIERREZ TALENT URSULA 360 SAT GUTIERREZ Nº 647 NA – NAVARRA
5 CORUÑA SOMALERA XACOBEO SAT SOMALERA Nº 39090 – CANTABRIA
6 VIÑA SHOTTLE BLANQUINA CASA VIÑA SC – PPDO. DE ASTURIAS
7 LEONOR DAKOTA DAMION LA MARINA DE RETORTILLO – CANTABRIA
8 LLERA SANCHEZ ASPIRINA LLERA HER SC – CANTABRIA
9 PLANILLO SHOTTLE MONALISA-ET GANAD. PLANILLO – NAVARRA

Sección 15ª. VACA ADULTA LACTACION DE 5 ANOS
1 SOCA 9 ERNESTO CAN SOCA – CATALUÑA
2 BADIOLA DAMION KOKETA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
3 PLANILLO BOLTON VIALATTEA GANAD. PLANILLO – NAVARRA
4 LLERA LIBERTIY GLEN LLERA HER SC – CANTABRIA
5 ISABEL TORNO GILDA SARABIA – CANTABRIA
6 ARGOMOTA SPIRTE LILIANA LA ARGOMOTA-GAN.DIPL. – PPDO. DE ASTURIAS
7 BINILLUBET TALENT FATIMA BINI LLUBET – ISLAS BALEARES

Sección 16ª. VACA ADULTA LACT. DE 6 ANOS OU MÁIS
1 ALGENDAR GOLDWYN JARA ALGENDAR D’EN GOMILA – ISLAS BALEARES
2 KAREN SOMALERA SAT SOMALERA Nº 39090 – CANTABRIA
3 MARJAL VELLA ROMEO ROMA SARABIA – CANTABRIA
4 BADIOLA GOLDWYN MEGATE I ET GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
5 LA HUERTA SALOME ROY LA HUERTA – CANTABRIA
6 BADIOLA DUPLEX LENA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
7 ARENAS CARMEN BAXTER SAT ARENAS Nº 39119 – CANTABRIA
8 CARMELA VALIDO CHAVALA GANAD. PARLERO SC – PPDO. DE ASTURIAS

Sección 17ª. VACA EN PROD. CON 50.000 KG OU MÁIS
1 LLERA GOLDWYN GALA ET LLERA HER SC – CANTABRIA
2 SARABIA PRIMAVERA INTEGRITY SARABIA – CANTABRIA

Sección 18ª. VACA NOVA CAMPIOA
1 FLORA ATWOOD MAHELA CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS
2 FLORA BRAXTON URABA CASA FLORA SC – PPDO. DE ASTURIAS

Sección 19ª. VACA INTERMEDIA CAMPIOA
1 BADIOLA MORDOC LUBASCA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS
2 REY 547 SONRRISA SID SAT REY DE MIÑOTELO – GALICIA

Sección 20ª. VACA ADULTA CAMPIOA
1 ALGENDAR GOLDWYN JARA ALGENDAR D’EN GOMILA – ISLAS BALEARES
2 SOCA 9 ERNESTO CAN SOCA – CATALUÑA

Sección 21ª. GRAN CAMPIOA NACIONAL (VACAS)
ALGENDAR GOLDWYN JARA ALGENDAR D’EN GOMILA – ISLAS BALEARES

 

Reserva
BADIOLA MORDOC LUBASCA GAN.DIPL.BADIOLA SL – PPDO. DE ASTURIAS

 

image_print

Deixa unha resposta

O teu enderezo electrónico non se publicará Os campos obrigatorios están marcados con *

Solicitamos o seu permiso para obter datos estadísticos da súa navegación nesta esta web, en cumprimiento do Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta o uso das cookies. OK | Máis información